KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428013
nr 1642 8013
Oidentifierad konstnär. Signerad DA, mansperson. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:07:22
150 kr